38 відгуків
+380 (44) 362-97-18
+380 (63) 153-68-48
ООО "Аква-Инновации"

Seal System – що це?

Seal System – що це?
Технологічний прогрес не стоїть на місці. Всі нові, інноваційні досягнення впроваджуються в наше життя. А зокрема, при ремонті у ванній кімнаті, ми хочемо використовувати новинки передових технологій, які допомагають нам у сучасному темпі життя швидко вирішити ті чи інші завдання. Все більшої популярності набирають канали і трапи – отвір у підлозі, куди зникає вода в душовій зоні. І щоб було все герметично, і не завдавало клопоту вам і вашим сусідам, німецькою компанією «ТЕСЕ» була винайдена гідроізоляційна манжета Seal System.
Seal System – новий крок в гідроізоляції дренажних каналів і трапів. Seal System використовується при установці каналів і трапів. Також додатково можна підняти гідроізоляцію на стіни, де буде плитка. Манжета Seal System йде в комплекті з усіма каналами TECEdrainline, при необхідності купується для дренажних трапів TECEdrainpoint S.
При установці каналів TECEdrainline або трапів TECEdrainpoint S, для стяжки необхідно використовувати сертифіковані матеріали з написом Seal System. Ці матеріали, а їх близько 50, були відібрані незалежним Інститутом KIWA TBU, який провів випробування, відповідно до вимог будівельних інспекцій в Німеччині. Всі відібрані зразки гідроізоляційної продукції були успішно протестовані і сертифіковані на предмет надійності ущільнення даними матеріалами дренажних трапів та каналів ТЕСЕ. Список усіх сертифікованих матеріалів можна подивитися на сайті www.sealsystem.net.
В інтерв'ю німецького журналу SHK Пітер Брюнинг, фахівець в області дизайну інтер'єру (працює з натуральним каменем), високо оцінив надійність гідроізоляційної манжети Seal System. Він давно працює з натуральним каменем в душових, де все має бути герметично з красивими швами (без силікону) і легко чиститися. Його компанія довго підбирала необхідну надійну гідроізоляцію. Рішення було знайдено в каналах TECEdrainline з системою гідроізоляції Seal System (з компонентами епоксидної смоли). Так само, нагадує Пітер, що перед укладанням, всі натуральні кам'яні плитки в душовій, повинні бути оброблені послідовно і дуже ретельно особливої просоченням, щоб не набирали зайву вологу. І в ув'язненні він зізнався, що з моменту використання Seal System, не надійшло жодної скарги від замовників. Настільки ця надійна гідроізоляція!
http://www.shkfachzeitung.com/shk-nachrichten/shk-news/shk-fachwissen/678-natursteinplatten-feuchtverfleckungen-und-impraegnierung.html
www.tece.ua/de/
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner