38 відгуків
+380 (44) 362-97-18
+380 (63) 153-68-48
ООО "Аква-Инновации"

Як вибрати змішувач?

Як вибрати змішувач?
Дизайну ванних кімнат приділяється зараз не менше уваги, ніж гостинним або кухнях. Давно пройшли ті часи, коли змішувачі виконували лише одну функцію – подачу води. Сьогодні ж його призначення розширено - прикрасити ванну кімнату, а так само підкреслити стиль і дизайнерське оформлення. Тому більшість виробників випускають змішувачі серіями, виконаними в єдиному стилі, заповнюючи ринок новими моделями. А для продовження терміну експлуатації змішувачів та комфортного користування споживачами, фахівці провідних торговельних марок постійно привносять нововведення у виробництві змішувачів: від економії води до повної автоматизації процесу миття.
Сьогодні на ринку сантехніки представлений широкий асортимент змішувачів. Наша компанія пропонує Вам сучасні рішення від німецького виробника Hansgrohe. У нас Ви можете вибрати змішувачі для ванни, раковини, біде, душові набори, змішувачі для кухні, різноманітні душові лійки і аксесуари. Hansgrohe випускає багато серій в різних цінових сегментах: від бюджетних моделей до елітних дизайнерських колекцій.
Змішувачі класифікують за кількома параметрами. В залежності від розташування труб, розрізняють, змішувачі горизонтального або вертикального монтажу.
При виборі матеріалу, з якого зроблений змішувач, перевагу краще віддати латуні. Даний матеріал досить масивний, тому якісний змішувач повинен бути важким. Латунні корпусу не бояться корозії, а для більшої привабливості, їх зовнішню частину нікелюють і хромують. Ми рекомендуємо хромовані. При цьому поверхня стає блискучою та гігієнічною (на неї не можуть жити і розмножуватися ніякі мікроорганізми).
По конструкції змішувачі ділять на декілька типів:
двохвентильні - з двома ручками, окремо для холодної і гарячої води;
одноважільні - з однією ручкою, за допомогою якої регулюється подача обох видів води;
термостатичні - подають воду постійної заданої температури;
безконтактні - включаються автоматично, без дотику руки.
Незважаючи на популяризацію одноважільних змішувачів, двохвентильні все ще займають свою нішу на ринку сантехніки. Так при оформленні ванної кімнати, наприклад, в ретро стилі, підійде тільки такий тип змішувачів. В основу двохвентильних змішувачів входить кран-букса, що представляє собою пристрій, що пропускає або перекриває потоки холодної і гарячої води. Щоб підібрати потрібну температуру, необхідно повернути обидві ручки крана. Крім того, два вентилі дозволяють більш ощадливо витрачати воду.
Одноважільні (однорукі, однозахватним) змішувачі давно завоювали популярність завдяки простоті у використанні і різноманітному дизайну. Одним рухом руки Ви можете задавати і напір (переміщаючи важіль вгору-вниз), і температуру води (рухаючи важіль вправо-вліво). Такі змішувачі гарантують легкість і м'якість ходу рукоятки протягом багатьох років. У одноважільних змішувачах регулюючий механізм називається картриджем. Картридж - це саме вразливе місце, яке може виходити з ладу із-за поганої якості води в трубах (іржа, пісок, металеві частинки і окалини). У багатьох моделях одноважільних змішувачів є додаткова функція економії води (в основному у європейських виробників). Радимо Вам звернути на це увагу при виборі одинважільного змішувача, якщо хочете економно витрачати воду.
Термостатические смесители производятся уже довольно давно. Задачей таких смесителей является обеспечение подачи воды определенной температуры, заданной пользователем, независимо от изменений параметров давления и температуры в магистрали. Термостат имеет две вращающиеся рукоятки. С помощью первой можно управлять напором воды и включать душ, а вторая служит для точной установки температуры и на ней расположена температурная шкала. Температуру достаточно настроить один раз, а потом придётся лишь менять напор. Исключена также возможность обжечься или внезапно принять «холодный душ».
Сравнительно новый тип смесителей на рынке – бесконтактные (или сенсорные), то есть, как только вы подносите руки к крану, вода начинает течь и выключается спустя некоторое время. Действие сенсорного смесителя основано на работе инфракрасного датчика. Так, некоторые модели смесителей работают от электросети 220В, а другие - от батареек. При необходимости можно отрегулировать заводские настройки режимов подачи воды, например, для чистки зубов или мытья рук.
Одним з вирішальних параметрів при виборі змішувача зазвичай є те, де саме він буде використовуватися. Для ванни, умивальника, душової кабіни або біде рекомендується використовувати різні механізми - таким чином, забезпечується найкраще їх функціонування і загальне зручність у застосуванні.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner